Niedziela, 13 czerwca 2021, Antoniego, Lucjana, Gracji

Kolejny skwer w spółdzielni odmieniony

Stary zieleniec przy ulicy Pana Tadeusza 17 przeszedł totalną metamorfozę. Ograniczenia związane z pandemią nie przeszkadzały w postępie prac.

W miejsce kruszących się betonowych klombów powstały nowe rabaty, zaś asfalt zastąpiła barwiona kostka brukowa. Na skwerze zasadziliśmy około 30 różnych gatunków krzewów, kwiatów i bylin. Został również w całości wymieniony chodnik wiodący wzdłuż ogródków działkowych oraz zainstalowane nowe oświetlenie. Sygnały, jakie odbieramy od mieszkańców świadczą, że efekt przeprowadzonych zamian jest odbierany pozytywnie.

Jeszcze w tym roku nowe skwery na ternie naszej spółdzielni powstaną przy ulicach: Dworcowej 59 oraz Wyszyńskiego 4, a także przedogródki przy ulicach: Dworcowej 10, Westerplatte 12, Pana Tadeusza 7, Pstrowskiego 13, Dworcowej 34, Piłsudskiego 52 oraz prawie na całej ulicy Czeskiej.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć zieleńca przy Pana Tadeusza 17, jak również do obejrzenia go w naturze i korzystania z ładnego miejsca do wypoczynku.

Początek prac Początek prac przy Pana Tadeusza 17

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.