Niedziela, 13 czerwca 2021, Antoniego, Lucjana, Gracji

Kołobrzeska pow. 38,80 m2

Lokal na sprzedaż : ul. Kołobrzeska o pow. 38,80 m2 cena: 292 000,00 zł  (do negocjacji)

Opiekun oferty : Magdalena Zadrożna, Iwona Dobrzyńska

kontakt:

Cena za m2PiętroLiczba pokoiMiejsce parkingoweRok Budowy

7 525,77 PLN

X2Brak1969

Szczegóły oferty
Rynekwtórny
Standardstan deweloperski
Budynekwieżowiec
OknaPCV
Ogrzewaniemiejskie
MateriałWielki blok
Windajest
Teren zamkniętynie
Piwnicatak
Forma własnościspółdzielcze własnościowe

Opis

Oferujemy w sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 38,8m2 na X piętrze w Olsztynie , budynek S.M .Pojezierze.
Cichobieżne windy, wyremontowane klatki i piwnice i instalacje oraz zadbane otoczenie bloku i osiedla.
Ciche, przytulne, rozkładowe i ciepłe mieszkanie z oknami + ciepłą loggą wychodzacą na płd/zach., z widokiem na park Kusocińskiego i super Panoramą Miasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie: żłobek, 3 przedszkola, 3 szkoły , liczne sklepy, przychodnia zdrowia, przystanki autobusowe, park z siłowniami z placami zabaw dla dzieci, orlik.
Ok.10 minut spacerem do Aury, Ratusza itp.
Mieszkanie w trakcie nowej aranżacji (rendering) i w trakcie całkowitego remontu. Remont obejmuje nstp. zakres prac: wymiana drzwi wejsciowych na Gerda, wym na nowe drzwi wewnetrzne szklane bezramowe, wym .całej na nową elektryki w miedzi ponad 40 punktow, nowe podejścia wod-kan/gaz, nowe granitowe parapety, nowe grzejniki, wyprostowanie ścian i sufitów (gładzie gipsowe), okładziny ceramiczne (gress) ścian i podłóg w aneksie kuchennym oraz w łazience i na loggy a w obu pokojach i przedpokoju cyklinowany drewniany parkiet dębowy.
Do lokalu przynależy piwnica w kondygnacji podziemnej oraz prawo korzystania z suszarni znajdującej się piętro wyżej.
Czynsz ok.300 zł/m/1 os.
Spółdzielcze, własnościowe prawo do lokalu.

Możliwość sprzedaży lokalu z wyposażeniem do osobnego rozliczenia np. skórzane meble "Kler", niektóre sprzęty rtv/agd itp.

Przewidywany termin zakończenia
w/w prac: czerwiec br