Poniedziałek, 27 lutego 2017, Gabriela, Anastazji, Honoryny

Administracja Osiedla „Kormoran” informuje, że z powodu usuwania awarii na instalacji elektrycznej w budynku przy ul. Dworcowej 64 kl. IV-V  nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w dniu 8.02.2017 (środa) od godz. 11:00 do 15:00.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.Administracja Osiedla „Kormoran” informuje, że z powodu usuwania awarii na instalacji elektrycznej w budynku przy ul. Dworcowej 53 kl. III-IV  nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w dniu 23.01.2017 (poniedziałek) od godz. 11:00 do 15:00.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „POJEZIERZE” w Olsztynie informuje, że dnia 18.01.17 (środa)

w godzinach 800 - 1900 wystąpi przerwa w dostawie zimnej i ciepłej wody

w budynku przy ul. Wyszyńskiego 4 II bryła

(podłączenie nowych poziomów wody do pionów istniejących).

Za zaistniałe niedogodności przepraszamyIt appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat lub click here to download the PDF file. 

Administracja Osiedla „Kormoran” informuje, że z powodu usuwania awarii na instalacji elektrycznej w budynku przy ul. Piłsudskiego 58 kl. XIII-XIV  nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej w dniu 11.01.2017 (środa) od godz. 11:00 do 15:00.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Pojezierze” w Olsztynie informuje,
że opłaty miesięczne w 2016 roku za miejsca postojowe
na parkingach społecznie strzeżonych pozostają bez zmian.

W przypadku jakichkolwiek zmian zostaną Państwo powiadomieni.

 It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat lub click here to download the PDF file.
Wydział Środowiska Urzędu Miasta Olsztyna przekazał nam szczegółową informację dotyczącą gromadzenia odpadów biodegradowalnych, prosząc o jej rozpowszechnienie. Okazuje się, że jak to piszą urzędnicy: „ z gromadzeniem tej frakcji odpadów” są  największe problemy. Generalnie chodzi o właściwe wykorzystywanie czarnego pojemnika. Co do niego wrzucać, a czego nie, przeczytacie Państwo w załączonej ulotce, a spółdzielnia po raz kolejny prosi wszystkich mieszkańców o prowadzenie właściwej segregacji śmieci, zgodnej z przeznaczeniem  i oznakowaniem pojemników.

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat lub click here to download the PDF file.Strony

© 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.